• Wpisów: 121
  • Średnio co: 24 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 03:26
  • Licznik odwiedzin: 43 481 / 2940 dni
 
camila09
 

Niektóre cytaty :

'Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.

'Czujesz się osamotniony. Postaraj się odwiedzić kogoś, kto jest jeszcze bardziej samotny.

'Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

'Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy, swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz.(...)

'Powstań, ty, który już straciłeś nadzieję. Powstań, ty, który cierpisz. Powstań, ponieważ Chrystus objawił ci swoją miłość i cały czas czeka na ciebie (...)
/Międzynarodowy Dzień Młodzieży,


- Jan Paweł II

_______________
To już 5 lat... szkoda, że byłam dzieckiem, kiedy papież przyjechał do Polski w 2002 roku. I chociaż nie zżyłam się z Nim jak starsze pokolenie, tamtego dnia mając 12 lat, czułam, że
odchodzi ktoś bliski, kochany. Czy w dzisiejszym świecie pełnym chaosu, kłamstwa znajdzie się jeszcze ktoś, kto zatrzyma się nad głębią Twojego przesłania do nas i nad tym, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze...?

Nie możesz dodać komentarza.